O MNIE

Nazywam się …..  jestem architektem od ….  lat. Ukończyłam …. Projektowanie wnętrz jest moją pasją. Moja specjalizacja to projekty, architektura wnętrz, aranżacja wnętrz mieszkań, domów, rezydencji, ale także pojedyncza aranżacja wnętrza o określonym przeznaczeniu np. projekt łazienki, projekt kuchni oraz aranżacja wnętrz publicznych takich jak – restauracje, bary, hotele, gabinety medyczne, biura.

Zdobyta wiedza oraz pasja, jaką jest projektowanie wnętrz gwarantuje kompleksową usługę na najwyższym poziomie.  Każde wnętrze jest dla mnie wyzwaniem, ale też i inspiracją, dzięki czemu moje projekty architektury wnętrz zawierają wiele zaskakujących połączeń materiałów, nowatorskie rozwiązania a także autorskie projekty mebli.

W projektowanych wnętrzach, priorytetem dla mnie jest piękno aranżowanych wnętrz, ale równie ważne jest to, aby wnętrze było wygodne, funkcjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości. Przy projektowaniu wnętrz najważniejszą rzeczą dla mnie jest Państwa zadowolenie dlatego wykonam oryginalny, niepowtarzalny i dopracowany w każdym szczególe projekt aranżacji wnętrz.

Zapraszam do współpracy i do galerii projektów wnętrz.