Witam na mojej stronie.

Architektura to mój zawód i moja pasja. Zajmuję się projektowaniem w szerokim zakresie. Projektuję domy, biura, lokale usługowe, sklepy. Wykonuję projekty całościowe z zagospodarowaniem terenu, potrzebnymi instalacjami i kompleksowym projektem wnętrz, z dbałością o każdy detal.

Stale poszukuję innowacyjnych rozwiązań, by sprostać potrzebom najbardziej wymagających klientów. Zakres proponowanych usług obejmuje projekty nowe, rozbudowy, remonty, budowy, nadzór nad realizacją. Korzystam z najnowszych środków i metod by tworzyć dla Państwa piękną architekturą w szerokim jej zakresie. Mam duże doświadczenie w projektowaniu i realizacji projektów. Współpracuję z wieloma firmami i podwykonawcami. Są to zaufane ekipy specjalizujący się w różnych typach prac. Pozwala to na znalezienie najlepszych rozwiązań i osiągnięcie znakomitych efektów przestrzennych, estetycznych i funkcjonalnych.

Współpracuję z firmą Decorum Architekci, z którą stworzyliśmy wiele ciekawych projektów. Wiele z nich było publikowanych w mieszięczniku DOM & WNĘTRZE,